ContactSite MapHome



Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z OFICJALNA STRONA GIMNAZJUM W MIĘKINI musisz się zarejestrować.
Mobilna Wersja Beta 1.0
Wpisz w telefonie :
http://www.wap.gim-miekinia.com
Reklama
Wrocław

Stadionwroclaw

TuWrocław

Mpk Wrocław

Zoo Wrocław

BIP

Skrzynka Podawcza

Sportowa Polska

Interaktywana Mapa

PL2011

Statystyki reklamowe
Kontakt
Zespół Szkół w Miękini

ul. Szkolna 2
55-330 Miękinia
Tel. 71-736-00-71
Email : Napisz do nas
BIP Miękinia





Kalendarz
listopad 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Komunikacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mapa
Konsultacje i zajęcia dodatkowe Basia dnia 08.10.2018 12:43:53
..:

Lp.

Nazwisko i imię

Termin

Rodzaj zajęć

1.

Bil Jerzy

Czwartek 7 lekcja

tenis ziemny

2.

Bochyńska Anna

Poniedziałek 5 lekcja 

„Równaj w górę”

3.

Bouazzi Monika

Środa 900 – 1000

konsultacje

4.

Brożyna Łukasz

Poniedziałek 7 lekcja

konsultacje

5.

Chytła Artur

Poniedziałek 710 – 755

chór

6.

Ćwiąkała Agnieszka

Czwartek 7 lekcja

konsultacje

7.

Dendek Wojciech

Środa 1 lekcja

zajęcia wspierające

8.

Drahan Elżbieta

Wtorek 7 lekcja

zajęcia rozwijające

9.

Durman Grażyna

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia rozwijające

10.

Dzierza Aleksandra

Środa 8 lekcja

konsultacje

11.

ks. Filipiak Jarosław

Wtorek 730

koło ornitologiczne

12.

Godorowska Iwona

Wtorek 900 – 1000

konsultacje

13.

Gołąb Małgorzata

Czwartek 6 lekcja

„Gry i zabawy” koło wyrównawcze

14.

Hojło Monika

Środa, czwartek 1430-1500

koło czytelnicze

15.

Janukowicz Małgorzata

Środa 6 lekcja

Caritas

16.

Karda Anna

Środa7 lekcja

zajęcia wspierające

17.

Kępczyńska-Pańczyszyn Dorota

Czwartek 710 – 755

konsultacje

18.

Kita Violetta

Poniedziałek 8 lekcja

konsultacje

19.

Kita Zbigniew

Poniedziałek 8 lekcja

zajęcia sportowe

20.

Koniec Elżbieta

Czwartek 6 lekcja

zajęcia wspierające

21.

Kosobudzka Monika

Czwartek 1200 – 1300

konsultacje

22.

Kowalska Małgorzata

Środa 710 – 755

konsultacje

23.

Królikowska Anna

Wtorek 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

24.

Księżnik- Arendarska Agata

Poniedziałek 1245 – 1330

„Gry i zabawy” zajęcia grupowe

25.

Kulig Małgorzata

Wtorek 710 – 755

konsultacje

26.

Mamończyk Ewa

Środa 6 lekcja

zajęcia rozwijające (zabawy z językiem angielskim)

27.

Mościcka Iwona

Środa 700 – 730

Poniedziałek 8 lekcja

co 2 tyg. konsultacje

w razie potrzeb

28.

Osiecka Anna

Czwartek 710 – 755

konsultacje

29.

Osiecka Maria

Środa 5 lekcja

zajęcia artystyczne

30.

Piasta Elżbieta

Piątek 1100- 1200

zajęcia logopedyczne

31.

Pietraszewska Magdalena

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia korekcyjno-kompenscyjne

32.

Pryszcz Zdzisława

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia rozwijające

33.

Pstrowska Dorota

Wtorek, czwartek 1430-1500

zajęcia muzyczne

34.

Reduch Małgorzata

Środa 950 – 1035

przedszkole

35.

Ruczakowska Aneta

Wtorek 7 lekcja

konsultacje

36.

Salmanowicz Alicja

Poniedziałek 7 lekcja

zajęcia rozwijające (przygotowanie do konkursów)

37.

Sierota Maria

Piątek 7 lekcja

koło rozwijające

38.

Skoczylas Alicja

Pon.- czwartek 745 - 800

zajęcia wspierające

39.

Sławińska Katarzyna

Wtorek 6 lekcja

artterapia

40.

Sobańska Katarzyna

Wtorek 710 – 755

zajęcia muzyczne

41.

Strąk Katarzyna

Środa lekcja 7

konsultacje

42.

Stróżyk Magdalena

Środa 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyr. szanse edu.

43.

Strzałkowski Mariusz

Wtorek 710 – 755

konsultacje

44.

Surdyk Bogdan

ustalony z nauczycielem

przygotowanie i egzamin na kartę rowerową

45.

Szałankiewicz Krzysztof

-

-

46.

Szczerba Beata

Czwartek 7 lekcja

konsultacje

47.

Szmigulan Sabina

poniedziałek 7 lekcja

konsultacje

48.

Śnieżek Marzena

Wtorek 710 – 755

konsultacje – przyg. do I Komunii Św.

49.

Trojan Anita

Wtorek 710 – 755

konsultacje

50.

Unifantowicz Łukasz

Wtorek 7 lekcja

konsultacje

51.

Wagus – Mańka Dorota

Poniedziałek 710 – 755

konsultacje

52.

Wantuch Marzena

Wtorek 5 lekcja

zajęcia rozwijające „Gry i zabawy ogólnorozwojowe”

53.

Wolny Beata

Wtorek 8 lekcja

konsultacje

54.

Worobiec Grażyna

Poniedziałek 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

55.

Zielińska Maria

Poniedziałek 1430 - 1530

zajęcia świetlicowe

56.

Żubrowska Ewa

Poniedziałek 710 – 755

rewalidacja

:..