ContactSite MapHomeNewsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z OFICJALNA STRONA GIMNAZJUM W MIĘKINI musisz się zarejestrować.
Mobilna Wersja Beta 1.0
Wpisz w telefonie :
http://www.wap.gim-miekinia.com
Reklama
Wrocław

Stadionwroclaw

TuWrocław

Mpk Wrocław

Zoo Wrocław

BIP

Skrzynka Podawcza

Sportowa Polska

Interaktywana Mapa

PL2011

Statystyki reklamowe
Kontakt
Zespół Szkół w Miękini

ul. Szkolna 2
55-330 Miękinia
Tel. 71-736-00-71
Email : Napisz do nas
BIP Miękinia

Kalendarz
sierpień 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Komunikacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mapa
Spotkanie profilaktyczne. Basia dnia 18.09.2017 12:39:53
..:

W czwartek, 14 września w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć Pana Jacka Musiatowicza wraz ze swoim synem – Michałem, który w 2015r.był uczestnikiem10 edycji programu "Must Be The Music".Pan Jacek i Michał przeprowadzili w naszej szkole spotkanie profilaktyczne, w którym poruszali sprawy dotyczące konsekwencji podejmowanych decyzji przez młodych ludzi. Opowiadali o swoich doświadczeniach z uzależnieniami, o trudnych sytuacjach na które natrafili oraz spotkaniach, które poprowadzili w innych szkołach. Zarówno Pan Jacek jak i Michał są muzykami dlatego poprowadzone przez nich spotkanie miało charakter  słowno-muzyczny. Pan Jacek opowiadając nie tylko przestrzegał i ukazywał negatywne konsekwencje uzależnienia, ale także sporo mówił o poczuciu własnej wartości.Często podkreślał, że najważniejsza jest pasja i droga do odnalezienia jej. Apelował o to, abyśmy codziennie byli wdzięczni swoim rodzicom za ich trud i za wszystko to, co dobrego od nich dostajemy. W swoje historie wplatał piosenki, które grał razem ze swoim bardzo utalentowanym synem, gitarzystą. Pan Jacek z ogromną dumą opowiadał o swoim synu Michale i jego wspaniałym talencie. Mieliśmy przyjemność wysłuchania dwóch utworów, zagranych przez Michała. Pierwszy z nich to jeden z najtrudniejszych utworów gitarowych na świecie, a drugi to autorski i za razem najnowszy utwór Michała. Oba wykonania wywołały ogromne brawa i podziw wśród widzów. Pan Jacek podkreślał, że to Bóg pomógł mu  wyjść z uzależnienia. Mówił, że w tym najtrudniejszym dla niego okresie, to właśnie wiara w Boga i siła modlitwy pomogły mu przetrwać trudne chwile. Nie ukrywa jednak tego, że wiele lat wcześniej, wskutek ogromnego żalu po stracie swojej mamy odwrócił się od Boga.

Program Pana Jacka i Michała na pewno na długo zostanie w Naszych głowach i sercach. Opowiedziane historie z pewnością będą dla Nas stanowiły przestrogę i nie raz dzięki nim podejmiemy tą właściwą decyzję.

Spotkanie profilaktyczne pt. „Czy słowem można zranić?”, zostało sfinansowane przez Urząd Gminy Miękinia, za co serdecznie dziękujemy.

Patrycja Prycik

Uczennica klasy IIb

Zobacz zdjęcia 

:..